Spiritus

Jste pro zrušení senátu?

Dneska Novinky zveřejnily anketu,kde cca 60% dotázaných nejraději senát zrušilo.A co vy,chcete ho?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Určitě pro zrušení senátu nejsem. Nechal bych to jak to je, ještě bych nějakou instituci přidal.
Dokážeš si představit, jak hodně by klesla průměrná mzda, pokud by byl senát a ostatní zrušeny?

Další odpovědi
Bumbes

Vůbec bych nerušil ani senát, ani sněmovnu, ale dal bych jim maximálně dvojnásobek průměrné mzdy a také nějaké sankce za flákání a absenci. To rýžování co nám předvádí by mělo skončit a po dobrém to moc nejde, tak budem muset vykoumat, jak to udělat po zlém.

anonym

nebyl by to špatný nápad kdyby ho zrušili,ale bohužel to se nikdy nestane tak nač snít o nemožném

verka

V případě, že se tam nedostanu, tak jsem pro zrušení.

atriplex

Již se několikrát ukázalo, že Senát přehlasoval nesmyslný zákon Sněmovny. Jako pojistka demokracie je nezbytná, stejně jako veto prezidenta.

rybíz

Úplně bych zrušil senát, 1/2 poslanecké sněmovny, 2/3 ministerstev, všechny krajské úřady, 1/2 okresních úřadů, 1/2 velvyslanectví, 3/4 evropského parlamentu, 1/2 soudců. Jenže, co bysme pak dělali s penězi. Vždyť bysme se mohli mít lepší než Němci. A to bysme nezvládli.

oskar

Jé bych byl pro zrušení také.