verka

Jste obdivovatelé dnešních muzikálů?

Koukám na Primu, jak se vám líbí dnešní trend muzikálů a které téma by vás lákalo ke zpracování.

Nejlepší odpověď
vecernice

Asi nejsem in,ale mě muzikály neberou.Roztrhl se s tím pytel a nějak mě to nenadchlo.Nikomu to samozřejmě neberu.Do divadla jsem chodila ráda.Tedˇ už nemám čas ani na jedno,ale možná se mi někdy poštěstí a změním názor.

Další odpovědi
atriplex

Já chodím do divadlo často, na operu, balet i činohru. A pokud na muzikál, tak na prověřené kusy typu My Fair Lady.

tojsemjá

Já mám muzikály ráda-většinou.I ope­retu,operu,,či­nohru.Téma ale neuvedu,nic mě nenapadá

dagry

Ani mě muzikály neberou a dívat se jak tam nějaké vyschliny skáčou ve spoďárech v podvazcích tak to byl humus. Nemluvě o výkonu jejich zpěvu.

Michal

Ne!