zjentek

Jste na tomto webu momentálně připraveni na to, že se vás tady může zeptat kdokoliv na cokoliv?

http://www.no­vinky.cz/zena/zdra­vi/392154-nastalo-nejdepresivnejsi-obdobi-roku.html

Nejlepší odpověď
Kepler

Celkem mi to nedělá problém. Blbé a absurdní dotazy ignoruju, na témata o kterých nic nevím radši taky nereaguju. No a ten zbytek (včetně těch otázek, kde tuším kvalitní srandu) odpovídám, jak nejlépe umím.

Další odpovědi
gecco

Zjentku – tenhle web (otázky na něm) je báááječnou léčebnou kůrou na (pod)zimní deprese…
😉
Kdo přežije ve zdraví (psychickém – a bez podpůrných prostředků) přečtení dotazů na čtyřdenní těhotenství, týdenní akné a třítýdenní hubnutí ´do plavek´, přežije psychicky vše…
___
Todle je ´zocelující´ web…
😉

Emefej

Jo, zkousnul jsem všechny tvé otázky, nic horšího už snad přijít nemůže:-)

da ny

K odkazu uvádím:
„Dobrou náladu a pocit štěstí posilují dobré skutky a vstřícnost vůči okolí. Navíc se tím vyvolává řetězová reakce. “

Žádné chmury nemám, únavu neznám! Vím jak na to ;)
Jaképak těžké období, nejsme z cukru, ze soli ;)
„Scénář“ si přece napíšu sama…
Jediné, co mne na zimě „krká“ je to, že se musím při odchodu z domova nabalit jako pumpa, abych se v „práci“ (nebo při návratu) ze všeho vymotala a pak zase vše na sebe navléknout, fujky … a tak do jara, stále dokola :D
Nemilé je jen občasné čekání v mrazu, plískanici, ve větru na MHD 15 – 20 minut.
Dnes venku krásně svítí sluníčko, jen se směje ;) Světla a energie pro všechny dosti, při – 4°C ani nemrznou kosti :D

anonym

Vůbec mi to nevadí.Na co chci, odpovím, co nechci, ignoruji.
Jinak k tomu depresivní mu období.
Pro mně je depresivní kdykoliv vyjdu z domů ven ( v nynějším období) a vidím neprotaženou silnici a přilehlē cesty.Za komunistů toto nebylo.Jezeďáci byli rádi,
že majī práci a už od čtvrté ranní hodiny všechno protahovali.
V létě jsem zase naštvaný, že nejezdí autobusy, tak jako za komunistů nebo že kvůli zapomenutým kvasnicím musīm jezdit do 5 km vzdáleného města.
Takže jsem permanentně naštvaný celý rok na tento režim, což jsem za komunistů nikdy nebyl.
Nebyla barevná televize, budiž, obešel jsem bez ní, nebyly banány, pomeranče, budiž na zahradě bylo jablek dost, nemohl jsem cestovat do zahraničí. nevadilo, naše republika je krásná a do dneška ji nemám projetou celou ALE MĚL JSEM PRÁCI A ZA CO KUPOVAT NĚCO JINÉHO.

briketka10

Tak už se pánové uklidněte a nehádejte takhle
si ničit hezký podvečer a zdraví, že Vám to není
blbý, když si to tu, každý čteme 😁

gecco

Lahny, kdyby ses měl rád, najdeš si – proč se radovat (a nemáš toho málo, myslím)…
___
Jo – když budeš hledat negativa, usoužíš se – ledaže, jak už tě z toho ´chvílu´ podezírám, libuješ si v kontroverzích a dožírání bližních svých…
😉
___
Jak se má po tvém prohlášení, že nic nemáš (pozemek, dům, auto, fungující rodinu…) tvářit člověk, který nemá nic…??
Aniž bych ti něco špatného přál – zkus si jenom představit, že nic z toho, co jsem vyjmenoval – nemáš!!
___
Jen si to – na chvílu, !!představ!! – a raduj se…
😉

anonym

Ano, mám barák auto Š120, zatīm jsme v rodině všichni zdraví.Souhlasím s tebou, ale mnou vyjmenované věci jsou všechno věci, které nám na vesnici ztrpčují život, což za komunistů nebylo.
Když to vezmu ale v globálu tak se mně ( teda nejen mně, ale všem lidem v naší vesnici) snīžila životní úroveň.Sice jsou ve vesnici 2–3 auta v rodině, ale to je kvůli práci.Na výlety už nikdo nejezdí, protože buď jsou o víkendech v práci nebo na výlety nejsou penīze.
Za komunistů se pàr sousedů domluvilo, koupil se sud piva, jeden soused měl kytaru a to bylo nepočítně večerů kdy jsme poseděli a pozpívali.Dnes toto neexistuje, nikdo nemá peníze na to aby se koupil sud.Zrovna tak hospoda.Svátek Josefa, Karla, Václava apod. tak to hospoda bžuněla až do 3–4hodin do rána.Dnes hospoda není, tak ani není kde slavit.

jpau

Hlavně i ta tráva byla zelenější…

anonym

A představ si, že když dneska vychvalujī prvnī republiku, tak tenkrát i to kamení bylo jinačí.A deset deka salámu, to bylo salámu a ne jako dnes, takový drobek, že se jeden ani nenají.Tenkrát toho bylo tolik, že se pohodlně najedla celá rodina.