JIRKAOSTRAVA

Jste alergiční na slova jako facebook, twitter, sociální sítě, word cloud, mind map, iphone, ipod, ipad, smart phone…?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Orange

NE

Doplňuji:
Jediný rozumný důvod, proč bych měl být?

Miky S

NE

Doplňuji:
To sice nejsem, nemám k tomu vážný důvod, ale nemám ráda, když se mě někdo zeptá, jaký jméno mám na facebooku, jelikož facebook nemám… Dneska už ten facebook skoro všichni berou jako samozřejmost.

waser

ANO

Přímo alergický ne ale tito slova nemusím

Reuef

NE

anonym

NE

Doplňuji:
Nemám žádné příznaky slovní alergie.

marek.29

NE

Taky nevidím jediný důvod být alergický na služby, bez kterých dnes už můžete jen těžko existovat. Nejsnadnější způsob komunikace (pokud to místní vzdálenost nedovoluje) po internetu není podle mě trest, ale dar.. A komu je to proti srsti, nikdo vás nenutí tyto služby používat. Ale mluvit se o nich bude ještě dlouho.. 😉 Jediný způsob jak se tomu vyhnout je odjet mimo civilizaci asi, protože moderní společnost to je Facebook a Twitter (iPhone, iPod, iPad a smart phone) !!!

Mahoney

NE

Děda Louda

NE

Nejsem, ale docela mě s*rou, zvlášť, když to má někdo v makůvce smatlaný dohromady a rozdává v tomto směru moudra. Ovšem ta slova jsou v tom nevinně. Jako ve všem, i v tomhle jsou jenom lidi.

led

zatím NE, ale brzo asi BUDU

Hovorí sa, kto nie je na Facebooku, nežije. Neverte tomu.
´Číslo 5´ a aj ja žijeme!
Netrhá mi žily, že ma nemôžu nájsť rôzni „priatelia“. Kto ma chce nájsť, nájde.

Prekážajú mi skôr tieto vnútené výrazy medzi ľuďmi, ktorí zabúdajú aj svoj materinský jazyk, ktorý patrí medzi najkrajšie na svete. A na to som alergická!