smokingman

Jsou rusko-ukrajinské seznamky reálné?

Doplňuji : Máte s nimi někdo zkušenosti? myslíte že mám takovou seznamku vyzkoušet? Co by jste mi poradily?

Odpovědi
Edison

… udělat si zbroják, nakoupit vestu, zbraně… Když už, tak chtěj jen občanství.. Jen minimum to myslí zcela vážně. Ale ty za to zase fakt stojej. Pár známých s těmito děvčaty mám a ta jsou pak opravdu vděčná, ale nevtíravá…

jpau

Tak záleží…

Jeden můj kolega tam hledal společnici na Ukrajině – poměr cena / výkon (bavíme se o prostituci). Až na pár výhrad byl v zásadě spokojený. Jestli je to to, co hledáš tak asi proč ne 😉.

smokingman

jpau : Ne tak docela.Spíše vážnejší vztah…

smokingman

Edison : A nevíš náhodou , na kterých ,,spolehlivých" stránkách je našli? Protože já jsem zatím našel jen jednu stránku, ale ty fotky vypadaj dost jako fejk. Ale na druhou stranu bych si alespoŇ chvíli užil. :D

Edison

To nevím. Větina si je přivezla z cest po světě…

smokingman

škoda no . :D Mám obavy z toho , aby to nebyla léčka od hekerů, a já nepřišel o prachy… Přece jen… Žádná seznamka není zadarmo.

Edison

No… právě…