Avatar uživatele
Odpovedi18

Jsou pro vás nejčastěji tažená čísla důležitá při loterii, abyste měli úspěch?

Jsou pro vás nejčastěji tažená čísla důležitá při loterii,aby jste měli úspěch?

Otázka je určena především pro ty co hrají/hrály loterii. Dávali jste do losování čísla, která byla nejčastějí tažená ? Pokud ano,tak jaký byl Váš úspěch když jste je dávaly?

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1919 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Když někdy čekám na program TV a objeví se slosování, dívám se, zda nebyla vylosovaná ta „moje“, kdybych je vsadila.

Jenže kdyby jsou chyby, nesázím, tudíž ani moje čísla by nemusela být losovaná. Proto se nic neděje.

Můj kolega matematik vybíral čísla pomoci Gaussovy křivky ve významu pravděpodobnosti. Ale úspěšný byl málokdy.

Takže vycházím z toho, že vyhraje ten, na koho „los“ padl.. Mělo to tak být. Bylo mu přáno …

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Palpatine

Dával jsem nejčastěji tažená čísla a několikrát bez úspěchu. Dával jsem náhodná čísla a bez úspěchu. Dával jsem snová čísla a rovněž bez úspěchu. Na to by se mohl jeden vys*at!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Ne, tažená čísla pro mne nejsou důležitá
při loterii ani při ničem jiném.

Úspěch se neměří taženými čísly ani loterií.

Poznámka:
Možná by nebylo od věci si ujasnit, jestli se ptáte všech
nebo jen žen a dětí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Pokud je losování korektní (opravdu náhodné), tak četnost vylosovaných čísel NENÍ důležitá. Pokud není, tak to TAKÉ nehraje žádnou roli. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aliendrone

annas>>> Váš kolega byl ČEHO „matematik“? U souboru, kde je každý prvek (číslo) zastoupen pouze 1× a výběr (losování) je náhodný Gaussovo rozdělení z hlediska predikce postrádá smysl. ;) :)

před 1918 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby