Jsou pro vás kamarádi a kamarádky duležití? -iv-

Nejlepší odpověď
annas

Z jistých okolností ano. Mám potřebu se občas vypovídat a svěřit se se svými problémy, povzbudit. Sdělená bolest – poloviční bolest.

Ale mám i jistá „tajemství“, která nosím jen a jen v sobě a s nimiž se musím vypořádat sama …

Další odpovědi
tom004

Asi to bude znít divně,ale,mohou nastat situace,kdy jsou „důležitější“,než rodina.

dědapetr

Jsou důležití.člověk je společenský tvor a proto musí mít kamarády a přátele.Dobří přátelé jsou nepostradatelní

anonym

Přátelé,ti jsou pro mě důležití.Napsal to i jeden 14-tiletý žák.To mu podepisuji a píšu velkou 1.

Zdroj: http://www.cesky-jazyk.cz/slohov­ky/zamysleni/pra­telstvi.html

Andělé

Pro mě ano. Někdy si tak říkám,jaké štěstí mě potkalo,že mám opravdové kamarádky. Moc si toho vážím. Poznat a mít skutečného přítele je velký dar.
Mezi kamarádky jsem našla opravdový skvost.Je to žena,před kterou se cítím uvolněně,přiro­zeně,sama sebou,na nic si nehrajeme,nezá­vidíme si,v ničem před sebou nesoutěžíme. A co je důležité,obě si pomáháme.
Pracuje jako vychovatelka postižených dětí.Když jsem za ní jela do práce a viděla,s jakou láskou a trpělivostí se dětem věnuje,doslova jsem před ní smekla.Je velmi pozorná,pracovitá a stále usměvavá.
Psala jsem o ní maturitní slohovku.Dostala jsem za ní pochvalu a já vím,že to byla její zásluha.O takovém člověku se psalo samo…:-)

anonym

dle toho jestli to jsou Kamarádi s velkým K nebo „kamarádi“ ;D

hanka R+

Velmy moc..vždy mi pomužou a tak dale…bez nich bych asik zemřela nudou a žalem :)

žolik

Já raděj sama,nemám ráda podlost,možná tak ještě z dětství ale jinak né,raděj sama.

Zdroj: žolík

anonym

Nedávno tu byla polemika o rozdílu mezi přítelem a kamarádem.
Oba mají v našich životech svá nezastupitelná místa.
(Přátelé jsou příbuzní, které si vybíráme sami.
Kamarád je ten, kdo o nás ví vše a přesto nás má stejně rád).

Deli

Jsou. Zrovna jsem dnes řešila, že jsme plánovali s rodinou mé kamarádky pár dnů v kempu. Na tenhle víkend. Teď jsem koukala na počasí. Brr! Zima, déšť… Co v kempu s batoletem!? Zkusila jsem jí napsat, že nepojedem… Ona je však rozhodnutá jet za každou cenu, tak se těší. No co, zabalíme bundy a nějak to přežijeme. Je to přeci kamarádka, ne? Sami bychom nejeli.

eLx

Když už někoho řadíme mezi kamarády/ky, tak asi určitým způsobem důležití budou, ne? Ale je to tak neurčitá otázka, že těžko říct, na co narážíš…

Janča169

Ano, mluji svoje kamarády a nikdy bych na ně nedala dopustit