Avatar uživatele
anonym

Jsou pro vás kamarádi a kamarádky duležití? -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? anonym, GM, samicek333, Andělé, Kerberus, tom004, dědapetr, dougie, Deli, anonym, anonym před 4644 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Z jistých okolností ano. Mám potřebu se občas vypovídat a svěřit se se svými problémy, povzbudit. Sdělená bolest – poloviční bolest.

Ale mám i jistá „tajemství“, která nosím jen a jen v sobě a s nimiž se musím vypořádat sama …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Asi to bude znít divně,ale,mohou nastat situace,kdy jsou „důležitější“,než rodina.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dědapetr

Jsou důležití.člověk je společenský tvor a proto musí mít kamarády a přátele.Dobří přátelé jsou nepostradatelní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Přátelé,ti jsou pro mě důležití.Napsal to i jeden 14-tiletý žák.To mu podepisuji a píšu velkou 1.

Zdroj: http://www.cesky-jazyk.cz/slohov­ky/zamysleni/pra­telstvi.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Andělé

Pro mě ano. Někdy si tak říkám,jaké štěstí mě potkalo,že mám opravdové kamarádky. Moc si toho vážím. Poznat a mít skutečného přítele je velký dar.
Mezi kamarádky jsem našla opravdový skvost.Je to žena,před kterou se cítím uvolněně,přiro­zeně,sama sebou,na nic si nehrajeme,nezá­vidíme si,v ničem před sebou nesoutěžíme. A co je důležité,obě si pomáháme.
Pracuje jako vychovatelka postižených dětí.Když jsem za ní jela do práce a viděla,s jakou láskou a trpělivostí se dětem věnuje,doslova jsem před ní smekla.Je velmi pozorná,pracovitá a stále usměvavá.
Psala jsem o ní maturitní slohovku.Dostala jsem za ní pochvalu a já vím,že to byla její zásluha.O takovém člověku se psalo samo…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

dle toho jestli to jsou Kamarádi s velkým K nebo „kamarádi“ ;D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanka R+

Velmy moc..vždy mi pomužou a tak dale…bez nich bych asik zemřela nudou a žalem :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
žolik

Já raděj sama,nemám ráda podlost,možná tak ještě z dětství ale jinak né,raděj sama.

Zdroj: žolík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nedávno tu byla polemika o rozdílu mezi přítelem a kamarádem.
Oba mají v našich životech svá nezastupitelná místa.
(Přátelé jsou příbuzní, které si vybíráme sami.
Kamarád je ten, kdo o nás ví vše a přesto nás má stejně rád).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

Jsou. Zrovna jsem dnes řešila, že jsme plánovali s rodinou mé kamarádky pár dnů v kempu. Na tenhle víkend. Teď jsem koukala na počasí. Brr! Zima, déšť… Co v kempu s batoletem!? Zkusila jsem jí napsat, že nepojedem… Ona je však rozhodnutá jet za každou cenu, tak se těší. No co, zabalíme bundy a nějak to přežijeme. Je to přeci kamarádka, ne? Sami bychom nejeli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eLx

Když už někoho řadíme mezi kamarády/ky, tak asi určitým způsobem důležití budou, ne? Ale je to tak neurčitá otázka, že těžko říct, na co narážíš…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janča169

Ano, mluji svoje kamarády a nikdy bych na ně nedala dopustit

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek