Láďa Varga

jsou povoleny v české republice vyhledávače radarů? nejedná se o antiradar který ruší radary

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Pasiní jsou povoleny i když se to mnohým právníkům a policistům nelíbí.

Raději jezdit předpisovou rychlostí 50/90/130 a nebudeš to potřebovat.

Nové auta ve spojení s navigací UPOZORNÍ při překročení rychlostí.

Další odpovědi
cukrar

Je povoleno cokoliv, co nebude rušit měření. Pokud budete mít pastičku na myši, ta Vám třeba klapne, když zachytí signál, nic jste neporušil a vše je OK.