Surifotograf

Jsou lepší tiskárny pro domácnost HP nebo Canon ?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Čecho_slovák

Canon

Měl jsem podvakrát Canon Pixma a nemůžu si stěžovat. HP mělo/má drahé náplně.

CoopeZz

Canon

Mám dobrou zkušenost s Canon a Epson, mohu doporučit zejména modelovou řadu Pixma.

Maty Wei

HP

Dochy

Canon

Upřednostnil bych Canon, ale nejsem si jist, jestli už to není jen setrvačnost.
Zkušenosti s doplňováním před lety: S HP hrozného sr… a stejně to pak bylo na … U Canonu jsme nemíval problémy. Navíc se mi podařilo koupit tiskárnu, kde byla hladina inkoustu snímána opticky. Tiskárna si postěžovala, já doplnil, vrátil, tiskárna si chorchtala blahem. Později Canon přešel na čipované náplně, Sice měl HW na hlídání hladinky, ale hlídal čipy, doplňování bylo obtížnější. Ale byl na čip resetter, takže tiskárna si postěžovala, já doplnil, zresetoval čip, vrátil, tiskárna byla v pohodě. U poslední kterou mám platí téměř to samé, jen neexistuje resetter ☹ takže doplňování problematické ☹ existují alternativní levnější náplně, ale to není ono. Sice levnější než originál, ale pořád zbytečně drahé a se zbytečnou produkcí odpadu.
Pokud bys chtěl tisknout opravdu hodně, poohlédnul bych se po něčem, co se dá doplňovat, nebo umí chlastat inkoust přímo z lahve.

Arne1

Epson Ecotank