FlAsh_7

Jsou ještě dnes k něčemu 3D brýle?

Odpovědi
Dochy

ano

Vojta24

Pro toho kdo se rád dívá na 3D filmy a má 3D televizi jistě ano.

3D televize jsou super, uvědom si že jediný důvod proč neuspěli je ten, že lidi jsou technický nemehla a nebyli prostě jen schopni sehnat si SBS verze filmů které by ve 3D byli a když už je sehnali neuměli TV nastavit tak aby SBS video přehrála správně a i když byly schopni ji i správně nastavit nakonec se jim nechtělo stahovat 20GB filmy a prostě dali přednost placatému 2D které stáhli rychleji. To vše je ale jen neschopnost a lenost, 3D projekce je jinak skvělá věc rozhodně ne mrtvá technologie, naopak jsem si jistý že se na trh za pár let úspěšně vrátí.

Vojta24

jinak obecně dnes už spíš táhnou VR brýle než 3D brýle což je ještě o dost vyšší level realističnosti protože se v 3d světe můžete i rozhlížet kolem sebe a interaktivně do něj zasahovat.