FlAsh_7

Jsou dotace doopravdy zdarma?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Pro příjemce při splnění dotačních podmínek ano. V podmínkách ale může být věc, která celou akci prodraží a také mohou být požadovány vlastní zdroje.

Příklad: můžu udělat investici za 1,2 mil. nebo mě může být nabídnuta dotace ve výši poloviny ceny, ale investice i se všemi souvisejícími výdaji bude 3 mil. – pak se taková dotace nevyplatí …

Další odpovědi
Drap

Nikdy neni nic zdarma. Za vše se musí nějakým způsobem zaplatit, i když to třeba nejsou peníze.

Kryšpín

Občas si okolí něco loupne viz Brno