plebs

Jsme u Talibanu vedeny jako nepřátelský stát či nikoliv?

Odpovědi
zjentek

Pokud jsme se kdy rýpaly do politiky Afghánistánu a do jejich nerostného bohatství, tak jistě máme taky hlavu na špalku.

Totiž takhle: kdybys přišel ke mně domů a začal mně tady vysvětlovat, jak bys udělal věci jinak, než je mám, tak dobrý, ok. Ovšem kdybys tady ty tvý kydy začal taky realizovat, v tu ránu SEŠ MRTVOLA, chápeš?! (; D; D;

Tupka123

Možná ano, zachranovali jsme afghánce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Oprava: rípaly