insolventni

Jsem v insolvenci, budou mi vracet pár tisíc za zálohu na el.energii, musím to přiznat? Jde o příjem? Dík

Nejlepší odpověď
anonym

Oni opravdu na vsechno prijdou. Je mi to lito , ale musite to priznat. Pak by to bylo jeste horsi. pocitace jsou propojene vsude … f.u. , socialka , elektrarny , vodarny , banky , dopravni inspektorat .. -iv-

Další odpovědi
tom004

Insolvenčním správcům nic neunikne.Takže ty peníze asi stejně nikdy neuvidíte.

arygnoc

budou o tom vědět, ale přiznat to nemusíte, protože se jedná o už jednou zdaněné peníze (z nějakého příjmu jste je musel zaplatit).

Není to příjem (jako takový, mzda, z podnikání a pod.).

ale exekutoři jsou svině, ti dojdou na všechno. (omlouvám se tímto jak sviním tak exekutorům)