Rokio

Jsem stále palcový a hvězdičkový lakomec?

Jsem člověk, který na Odpovědi.cz, dává ostatním uživatelům málo palců za jejich odpovědi a málo hvězdiček za jejich otázky?

Tuto otázku pokládám, protože chci korigovat svoje chování, které souvisí s oceňováním ostatních uživatelů palci a hvězdičkami, pokud je nevhodné.

Odpovědi
anonym

jiná odpověď

Asi dostatečně. Nicméně kdybych měl sdělit svůj skromný názor, spíše než u otázek a palců, jsi skromný v odpovídání na otázky jiných uživatelů.

Drap

jiná odpověď

To je pouze tvoje věc a nepřísluší nikomu jinému aby to hodnotil ať už se mu to líbí, nebo nelíbí.

jsemjá

dávám palce a hvězdičky tak akorát