Rokio

Jsem fetišista, když mě vzrušují dámské nohy?

Vzrušuje mě to, ale ne pouze to. Raději mám pohlavní styk, i když jsem ho nikdy neměl.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dubraro

ne

Myslím, že ne. Fetišistu vzrušují předměty, např. části oděvu – kalhotky, punčochy, střevíčky…

Další odpovědi
paul1

ne

Mírné vzrušení při pohledu na hezké nohy je u mužů normální.

Kepler

ne

plebs

jiná odpověď

Záleží v jaké jsou poloze

elkon

jiná odpověď

Tak to zkus a přestanou tě zajímat nohy. Bude tě zajímat úplně jiné místo.

Ametyst

ne

I ty nejkrásnější nohy někde končí. 🙂

Kelt

jiná odpověď

Muž kouká na ženu, která má sukni a všímá si nohou. Ta žena se zeptá, která noha se vám více líbí – levá, nebo pravá. A muž odpoví – něco mezi tím.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.