Frofo

Jim Carrey: Nejlepší film

Ten herec je mi velice sympatický, viděl jsem ho například ve filmu Božský Bruce. Neznáte nějaký další povedený film s Jimem v hlavní roli, který by opravdu stál za zhlédnutí?

Nejlepší odpověď
KačkaLes

http://www.csfd­.cz/tvurce/322-jim-carrey/ Napravo máš všechny filmy ve kterých Jim Carrey hrál ;)

Další odpovědi
Hohny

Také ho mám rád…Za mě asi jeho nejlepšími filmy jsou Truman Show a Maska

iceT

Lhář,lhář,Ice Ventura 1,2,Řada nešťastných příhod,Vánoční koleda-animované,ale hlavní postava pana Držgrešle je malovaná podle Jima C,Já,mé druhé já a Irena.skoro všechny komedie s ním jsou koukatelné,pokud tě neomrzí stále stejné škleby.

Williem

yes man je super

Damiana

Také ho mám moc ráda:-)
KačkaLes ti poslala přehled filmů, já ti doporučuji projít si i YouTube, budeš překvapený z jeho dokonalých TV skečů. Doporučuji řadu Background Guy, výborna scénka je legendární Juicemania, Smrt si bere dovolenou, pak také jeho StandUp(y). 🙂
http://www.you­tube.com/watch?v=C0StE2B­e_4o&feature=sha­re&list=RD02rH0Tdx­ybvic

Také se podívej na Inside The Actors Studio. S Jimmem to stojí za to.

briketka10

zajívavý film byl 23 od něj bych ho nečekala !