dzouza

ježděni kamionu v nočnich hodinach

dobry den mam problem v nočnich hodinach s kamionama naproti baraku je mala fabrika kde balej dili pro automobilku a od noveho roku začali dělat nočni a v noci nas buděj nakoho se mam obratit na uřad děkuji za odpověd

Odpovědi
Kai

A nějaká rozumná dohoda s firmou by nešla? :)
Kdyby nevyhověli, zkusila bych MěÚ.

venkovan

Krajská hygienická stanice.
A požadujte dlouhodobé měření – ne jen, že to změří jednu noc. Mám pocit, že v bytě v noci byste měli mít okolo 40dB. To je uvedeno v hlukové vyhlášce či zákonu. Ty se zas nechají vyhledat na stránkách hygienické služby, na www.portal.gov.cz apod.
Nemusí se zastavit provoz, ale třeba firma nainstaluje žaluzie, jiná okna, těsnění apod