Angi-Shy

Jedna se o podvod?

Zdravim, kamaradka prodava pres sbazar a jedna pani ma zajem o jednu z polozek a pry zaplatila predem a poslala tento screenshot.
Nikdy jsem jeste nic podobneho nevidel a tak tusim podvod.
Poznavate tuto tabulku z nejake banky ci co?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Aplikace jsou různé, takže těžko říct. V součnosti, v době okamžitých plateb a mobilních aplikací ale přece není problém ověřit, jestli platba přišla, ne? Kód 2010 je Fio banka, ta okemžité platby umí …

Další odpovědi
Arne1

Je to informativní zpráva. Mělo by tam být také číslo účtu odesílatele aby se dalo ověřit že příslušná platba je ta správná. Dokud není vidět v IB příjemce, tak je to jako kdyby nebylo placeno.