zjentek

Jedle vás věrnostní program Lidl Plus v Česku šťastný nápad?

https://www.ku­pi.cz/magazin/cla­nek/9809-vernostni-program-lidl-plus-konecne-v-cesku-jake-vyhody-zakaznikum-nabizi?utm_cam­paign=&utm_me­dium=z-boxiku&utm_sou­rce=www.seznam­.cz

Totiž takhle… u nás na Prajzké má spoustu babek tlačítkovýho mobila, pokud vlůbec mobila mají a rozhodně nevědí, co je to smartphone. Ale jsou i výjimky s chytrým mobilem. A teď to podle všeho vypadá, že tyhle výjimky budou mít některé zboží z Lidlu levněji, než ty tlačítkové. Chápete? Jedna levnějc než druhá na Prajzké!!! Chápejme jako babky na Prajzké – jako třeba všechny z jedný návsi. Eh… Já tedy tento počin Lidlu, prorazit s appkou Lidl Plus v Česku, konkrétně Slezsku, vidím dost tragicky. Ale já zde žiji a možná se najde i jiný názor… Jo, něco jinýho by bylo, kdyby Lidl rozvážně rozdal VŠEM babkám na Prajzké chytrý mobily, tó pak jo… no ale takto teď na prajzké půjde o hodně nekalou soutěž u plotů a branek domů cestou z Lidlu, to vám teda řeknu… už teď se mi zdá o čertech. Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

Naprosto šťastný.

Další odpovědi
Kepler

Jedle nebo smrky, je mi to jedno. Jakýs takýs smysl mají slevové karty od Tesca. Jinak mi ti superhypermar­ketšejdíři nabízeli další zboží se slevou, o které jsem nestál. A babkám bych chytrý telefon zakázal a doporučil prstíčkový pro seniory s velkým displayem a velkými tlačítky. Nouzové tlačítko pro přivolání pomoci, by bylo taky fajn.

led

Obchod je o zisku, nie o babkách s telefónmi na kľuku.
Samotný spôsob Lidl+ je klasický obchodný ťah, aby sa zvýšila predajnosť tovaru, na ktorý by sa možno nikto ani len nepozrel.

Kepler ma isto niekde videl, ako som zahodila smartfón, ktorý nereagoval na moje prstíky a vytiahla som z kabely bedničku s kľukou a sluchátkom https://i2.wp­.com/touchit.sk/wp-content/upload­s/2017/02/old-phones7.jpg?ssl=1 a hľadala na stene telefonnu prípojku.
Ale teraz vážnejšie,
akaš, veľa dôchodcov používa mobil naozaj len na telefonovanie a rôzne „vychytávky“ nepoužíva. im stačí klasický tlačítkový mobil s lokalizátorom pri stlačení poplachového tlačítka, aby si privolali pomoc. A títo sú už pre Lídl a podobné obchody nezaujímaví.

akaš

Keplere, proč nám důchodcům vnucuješ nesrozumitelné tlačítkové telefony s nesmyslnými menu a zakazuješ smartphony? Člověk kolem 65 obvykle ještě nečeká na smrt, ale smartphony používá k práci nebo zábavě. Já bych byl z tlačítkového telefonu nešťastnej, stejně jako jsem byl dřív. Teprve s příchodem smartphonu jsem se s mobilem skamarádil, protože má podobné ovládání jako počítač. :)

Pepa25

20% obyvatel ČR nad 65 let používá smartphone, u věkové kategorie 55 – 65 je to už 65 %. Zdroj viz odkaz.

Zdroj: https://www.czso­.cz/csu/czso/i nformacni-spolecnost-v-cislech –2020

nyjono

V podstatě nechápu, na co se vlastně ptáš?
Co konkrétně v tomto případě znamená šťastný nebo nešťastný nápad?
A jakou to má souvislot s babkami a jejich phones?
Jako, že u vás na návsi to nevyužijí?

Arne1

Chceš abychom si všichni byli rovni. Ale to v principu není možné (dosavadní pokusy na toto téma zkrachovaly). Lidl se rozhodl, že jsou pro něj důležití zákazníci s chytrými telefony – už jen z toho důvodu, že zavedení takového systému je relativně levné a na dalšího nového uživatele nevznikají měřitelné náklady.

GM

Na chvilku mě zarazila ta jedle…