Andre5000

Jeden počítačový dotaz – zrušení příkazu.

Pokud kliknu na nějaký soubor nebo na nějaký program a v době než se mi otevře nebo spustí si uvědomím, že to byl omyl, že jsem chtěl spustit nebo otevřít něco jiného, je možné to nějakým způsobem ještě zrušit?
Doplňuji:
Mám OS Windows 7 Home Premium. Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
anonym

Ale jo, jde to… Jen je trošku otázkou, jak dlouho se to ´něco´ spouští – jestli to stihneš. Buďto použij Správce úloh – a nebo se kukni na příkazy Tasklist a Taskkill – vypisovat se tu s parametry by bylo nesmyslné…
😉

Další odpovědi
HonzikPernik

NENÍ JE TO OPERAČNÍ SYSTEM A NE VĚŠTIDLO, TAK SI ODPOVIDEJTE ZA SVUJ ČIN

Hamon

Některé aplikace (např. z rodiny Microsoft Office, od verze 2010, možná 2007) mají na splashscreenu možnost zkci spouštění aplikace zrušit. Ale obecně to neplatí.