Avatar uživatele
annas

Je životu nebezpečné, když náhodou spadne fén do vany, v níž se někdo koupe? Vypne se, nebo jde opravdu o život?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, vagra, GM, takhlene, MajaIS před 4111 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Jde o život může vás to pokud jste ve vodě zabit vůbec to nezkoušejte

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

Je to nebezpečné. Částečně tomu může zabránit proudový chránič, ale kopne Vás to pěkně.

Raději bych to neriskoval a před fénováním bych vylezl z vany na izoloační linoleum nebo kobereček před vanu, utřel si hlavně ruce, aby se voda nedostala do fénu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vagra

Doporučuji to nezkoušet,protože jde opravdu o život ohrožující situaci v dobrým případě/když ochrana vyhodí pojistky/ o velmi bolestivou zkušenost!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
leachim

ja is mylsim ze muto da asi šok

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Toto je už celkem profláknutý způsob likvidace nepohodlného občana (občanky) koupající se ve vaně. na to už kriminálka moc neskočí, že to byla náhoda. Je třeba vymyslet něco jiného. Třeba smrt přejedením rakvičkami, punčovými dorty, jitrnicemi apod.
Ale pro jistotu - voda s elektrikou se přímo nesnáší a voda na těle či jeho části zvyšuje účinky elektřiny. Takže vlasy si fénovat raději mimo vanu, na elektrické spotřebiče v kuchyni šahat jen suchými rukami, stejně tak v dílně a když se pracuje venku, tak taky i když výrobci uvádějí všechny normy ochrany, v dešti s elektrikou raději nedělat. Osobně i přeruším prác a jedu domu, když nic jiného nemohu dělat než abych si zničil nářadí tím, že do něj nateče voda a ještě mne potom nafackuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

V každé koupelně je umístěna bezpečnostní tabulka se zákazem používání elektrických spotřebičů ve vaně. Určitě tam není z plezíru.
Doplňuji:
Mimochodem, vana představuje z hlediska ochrany před nebezpečím zásahu el. proudem nebezpečný prostor i v případě, že v ní není voda!

Upravil/a: Děda Louda

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek