S3X80M8A

Je ženská masturbace pomocí různých předmětů bezpečná?

Je bezpečné masturbovat pomocí různých předmětů? Chtěla bych to s pár věcmi zkusit, ale nejsem si tím jista.

Odpovědi
aliendrone

To záleží na těch předmětech. Podívej, technicky jistě ženě jde masturbovat i odjištěným granátem (netroufám si soudit nakolik šikovně), ale bezpečné by mi to moc nepřipadalo. Záleží na tom, jak moc velké jsi kopyto. ;) :D :D

anonym

Jsou předměty, který bezpečný jsou, a jsou předměty, který bezpečný nejsou.

Když nenapíšete, jaký předměty máte na mysli, nedokážeme vám poradit. Kdybych měl sepisovat kompletní výčet existujících předmětů, asi bych to za tenhle život už nestihl.

Doporučený předměty: Dilda a vibrátory, případně další předměty, který vám v nějakym sex shopu doporučej.
Nedoporučený předměty: Ostrý věci (nože, nůžky, střepy, kaktus), předměty obsahující nevhodný chemikálie (lahev kyseliny, petriho misky s nějakou plísní), nadměrně velký předměty (zahradní sekačka) a tak dále.

hapiky

Nebezpečná může být láhev(kvůli podtlaku).

elkon

Pokud to není třeba drátěný kartáč, tak nebude problém. Používej to, co je pro ten účel na trhu.

michalds

Kup si klasický vibrátor a máš to.

quentos

Podle toho jakých. Třeba kružítkem to bezpečné určitě nebude.

jsemjá

Pistoli bych nedoporučoval. Zkus sprchu nebo si něco kup. Na ženskou masturbaci odborník nejsem.

SuzanKa

Nebo super jsou taky venušiny kuličky. Teď si zrovna vybírám z této nabídky https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/venusiny-kulicky. Máte tip, co rozhodně zkusit?

GabulkaA

Mám tuto klasiku https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/venusiny-kulicky/toyjoy-funky-love-balls-pink a super :) Ty už sis vybrala? :)

Sabulak

Ahoj, na e-kondomy nakupuju docela často :) Mají tam fakt super nabídku :) Jojo, ty hračičky jsou super :) Jak jsi s touto spokojená?

Cizecek.M

Já jsem tam vždy maximálně spokojená. Teď čekám, než mi přijdou tyto kuličky https://e-kondomy.cz/eroticke-pomucky/venusiny-kulicky/we-vibe-bloom-koralova- Jsem měga zvědavá :)

GabulkaA

Jo, je, ale je třeba masturbovat fakt bezpečnýma věcma. Jako rozhodně žádný doma pokoutně vyrobený pomůcky. Prostě, když už chci, koupím si vibrátor, nebo jinou pomůcku!

Honzin8

Ježiši, no jasně!!! Já bych nikdy nic podomácku vyrobenýho nezkoušel.