nyjono

Je zdroj energie (baterie s vypínačem) vně láhve, nebo je láhev bez dna?

Nemohu sem vložit video, ale viděli jsme ozdobenou láhev (malbou), uvnitř je to malé vánoční led osvětlení na baterie.
Zajímá mě, jestli si myslíte, že láhev má dno uříznuté, nebo je třeba pouzdro s baterií a vypínačem tenkým drátkem připevněné a otočené mimo pohledovou stranu.
Je to ruční práce, takže nepředpokládám, že by tak byl nějaký pidi zdroj, který by byl v horním uzávěru. Jsou to láhve od vína apod.
Nebo je jiné, lepší řešení, jak láhev zevnitř rozsvítit?

Obrázky jsou veřejně dostupné.

Díky za tip.

Odpovědi
Kepler

Docela originální, mně se to líbí. Ta kolečka evokují bublinky. Z obrázku není patrné, jestli ta láhev dno má, nebo nemá, ale asi by to bylo dost obtížné to dno odříznout. Leda, že by ta láhev plastová. Ale zase jak malovat na plast? Podle toho, že svítí celý objem láhve, bych to tipoval na LED pásku a možná by se hrdlem dal vpašovat i nějaký zdroj s vypínačem ve špuntu.

iceT

Já jsem dnes koupila plastovej špunt s drátkem a led světýlky, v tom špuntu jsou 3 placatý baterie a protože se tváří jako špunt, tak to nevypadá tak blbě jako krabička na tužkové baterie u vánočních světýlek.
Na přiloženém videu je postup, akorát ten špunt nějak není vidět,ale tak nějak to bude.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=_Wlb8HZtDyc

elkon

Myslím si jen, že je to příšerné, tak bych se tím nezabýval. Každé světlo mívá vypínač a zdroj.

nyjono

IceT, prosím, můžeš mi napsat, kde jsi zátku koupila?
Všechny odkazy na zátku se led světlem mají stav 0 a vyprodáno.
Děkuju.

nyjono

elkon, co to meleš?
Přece je jasný, že každý světlo má zdroj a vypínač. Na tose neptám.
Nevím jen, kde v tomto případě je zdroj a vypínač.
A že to je příšerný, je naprosto vedlejší. Navíc vzhled může být jakýkoli.