Je Viagra návyková?

Nejlepší odpověď
Drap

Ne, neni.

Další odpovědi
Jiří Bohumil

Ne ve smyslu jako alkohol, drogy a případně některé léky. Ale snad prý (nemám zatím odzkoušeno:-)), pokud se nebudeš chtít vzdát sexuální aktivity, tak už se pak bez ní neobejdeš.

Arne1

Kdesi jsem četl o malém klukovi, který se na ní stal závislý. Ale nevím, za to náhodou nebyla kachna v okurkové sezoně.

veselator1

Jak už tu někteří psali, viagra jako taková návyková není, nicméně stejně jako na čemkoliv jiném si na ní určitě člověk může vytvořit psychickou závislost. Tedy, jak píše Jiří Bohumil, že se bez ní prostě při sexu neobejdeš. Já osobně si to ale nedokážu představit. Párkrát jsem zkoušel viagru z https://kamagra­love.com/ Koupil jsem si ji hlavně kvůli tomu, že jsem měl jednu chvíli problémy s erekcí. Jakmile se ale všechno zlepšilo, tak jsem ji vysadil a nemůžu říct, že by mi to nějak chybělo.