beruskaa

Je vhodný pro jemné vlasy, hřeben TENAGLE TEEZER?

Ráda bych si pořídila už zmíněný tenagle teezer z rukojetí. Máte zkušenosti?, pro jaké vlasy se hodí?

Nejlepší odpověď
Elite

Na jemné je vhodný, husté už tak dobře nerozčeše :).

Další odpovědi
Agneta

Ale né „tenagle“, nýbrž „tangle“. Měl by být vhodný…hlavně proti splisu, což ale moc nevěřím, neboť je to jen plastikový šmejd. Proti splisu (roztřepené konečky vlasů) musíš mít hřeben z pravé rohoviny. :D

marci1

Zkušenost nemám, ale z doslechu nic moc. Špatně se drží a ještě je z plastu.