cippi

Je v Praze nějaké obchodní/nákupní centrum, do kterého jezdí zdarma autobus z hl. nádraží (příp. odjinud)?

Odpovědi
Brblal

Ze stanice Dejvická (před hotelem Diplomat) jezdí červené autobusy k obchod. centru Šestka a jízda byla zcela zdarma (snad stále je? Už dlouho jsem tam nejel).

Zdroj: http://www.red­head.cz/websi­tes/www.ocses­tka.cz/cz/dopra­va/index.html

FolgoreCZ

Není. Od hl. nádraží nejezdí ani normální autobusy, jen pár regionálních, nočních a speciál na letiště.

nyjono

Pokud se to nezmenilo, tak z konečné st. metra Zličín jezdí bus zdarma do nákupní zóny.