Je v podprsenkách s kostnicí opravdu kost?

Nejlepší odpověď
mosoj

Jak kdy. Někdy je v ní i ježiba.

Další odpovědi
zjentek

je to kostice ..ale jo, v podprdách s kosticí bývá někdy opravdu kost, ale to záleží na vkusu chlapa, protože v podprdě s kosticí může být klidně i tlama :o ,)
Doplňuji:
Fíková, to jsem měl na mysli tou tlamou, ale neuměl jsem se vyjádřit ,)

Dochy

S „kosticí“ 😉
Obvykle drátěná vložka (alespoň před 20 lety kdy jsem naposledy doloval dráty z rozbité podprsenky z automatické pračky), nyní možná modernější materiály. Kost tam mohla být obvyklá někdy v před- nebo meziválečném období.

zzzzz

Kostice je buď drát nebo plast.

🙂 Dnes se už u lepších značek kostice moc nepoužívají, dělají se gelové opory, ty jsou ale použitelné jen do velikosti C.

Existuje studie, teď se mi ji nepodařilo dohledat, která prokazuje, že kostice nepříznivě ovlivňují zdraví, hlavně u levných podprsenek se kostice při praní rychle deformuje.

Fíková

Kostice ani není kost. Je to útvar v ústech kytovců sloužící k filtrování potravy. Je tvořena keratinem, stejně jako například nehty.
Dřív se do podprsenek dávala, teď už je nahrazována umělými materiály.

anonym

Bývávalo, to už se s pravými kosticemi dávno nedělá, ani podprsenky, ani korzety, bylo by to velmi, velmi drahé a taky se to s tím potaženým drátem líp pere.

marci1

Ne, není. Kostice bývá kovová nebo umělohmotná.
http://kosmeti­ka.doktorka.cz/pod­prsenka-muze-zvysit-riziko-vyvoje-rakoviny-prsu-az-125krat/

da ny

V podprsence s kosticí může být i „pěkná kost“ :)
Ten drát je nebezpečný a zdraví ohrožující, ten, který „vylézá“ obzvlášť…

Děda Louda

Prostuduj si historické prameny. V ní upálili Husa.

gagaga

cesilko, mosoj ma pravdu ;(
zdroj : vlastni zkusenost

  • iv-

zjentek

mosoj má hlavně a v prvé řadě vlastní myšlenky (což pestrý život sebou nese), za což byl zde spravedlivě nominován

anonym

kostnicí=kosticí, teda to bych mohl skončit jako Hus.