independent

Je u vás dražší voda než 131 Kč/m3?

u mně stojí voda 41kč a stočné91kč (Český Těšín)

Nejlepší odpověď
Laďa99

Něco jsi přehlédl, 131 kč nestojí voda nikde. Těch 91 kč je vodné i stočné dohromady.

Další odpovědi
cynique

Jste si jistý?

Já jsem taky SmVaK (NJ) a cenu mám jinou. Stočné cenové trochu kolísá – podle lokality, ale vaše cena je nějak moc vysoká…
Viz odkaz:

Zdroj: http://www.smvak­.cz/web/guest/vod­ne-a-stocne

Drap

U nás je nižší cena

independent

Bohužel jsem nic nepřehlédl Laďo99, cena je opravdu 41voa 90 stočné je to tam rozepsané, ale jsem zvyký že mi to nikdo nevěří, ani kolegové v práci. Možná to bude tím že vodovod patří SmVaK a kanalizace městu. Ta kanalizace je docela nová. Měl bych si někde stěžovat?

cynique

Reklamoval bych to u SmVaK.