Rokio

Je tu někdo z vás, kdo položil více než 3.000 otázek a byl tu méně než 5 let?

Položil některý z vás uživatelů více než 3.000 otázek, aniž by na Odpovědi.cz byl déle než 5 roků?

Nejlepší odpověď
nyjono

Nepočítám kolik položím otázek.
Ale … není přece problém položit několik tisíc hloupých otázek typu jakou barvu má váš stůl nebo v kolik hodin nejraději vstáváte.

Další odpovědi
Vojta24

To se jako chlubíš ? Velmi nenápadné, ty jsi skromnost sama 🙂

Zcela upřímě Rokio, tady jsou mnohem prospěšnější lidé kteří na dotazy smysluplně odpovídají, tak aby jejich odpověď pomohla tazateli vyřešit nějaký problém. Ne ti kteří se tu donekonečna ptají na totéž jinými slovy a za celou dobu tím nevyřeší absolutně nic a nepomohou vůbec nikomu, jenom ostatní připravují o čas malichernostmi.

Takoví „mistři otázek“ tu jenom bezúčelně spamují.