Lucyfer

Je tu někdo, kdo rozumí skincare? Jakým způsobem je vhodné ošetřit pleť po vymačkání ucpaniny z pórů?

Jasně, nemělo by se to. :D
Tématicky připojuji nechutnou fotku (z nějakého videa), kde mě fascinují ty dírky, které někdy zůstávají.
Vždycky se mi honí hlavou, že teď teprve by mohly účinkovat nějaké ty produkty na stažení pórů (a jaké?)… Co dezinfekce? Jak tu pleť zklidnit potom…
A nerada bych to zase hned něčím ucpala 😅 Ikdyž vím, že přirozený chod pleti se o to postará tak trochu sám…
Určitě to pak bude chtít hydrataci, tuším.
Pleť mám smíšenou.

#komedony černé tečky

Odpovědi
Ametyst

Zvolila bych nejdřív pleťovou vodu s adstringentním (stahujícím) účinkem na póry, a potom hydratační nebo polomastný krém.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.