Autista

Je tohle podpora nacismu?

Na Instagramu jsem komentoval jeden příspěvek a zmínil jsem se o tom, že ,,Henleinovci byli hovada,, (příspěvek byl založenej na problému němci-sudety) a ani ne za 2 minuty mi příspěvek smazali BEZ JAKÉHOKOLI OZNÁMENÍ CO JSEM PORUŠIL NEBO UDĚLAL ŠPATNĚ. Za mě PODPORA NACISMU!!!! Myslím že by se to šlo ohlásit jako zločin kdybych měl důkaz co myslíte vy?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Jiné-(ohledně instagramu a podpory Nacismu)

Problém byl zřejmě v tom druhém slově na h…

Další odpovědi
Kepler

Jiné-(ohledně instagramu a podpory Nacismu)

Teď se rozjíždí boj proti desinformacím, takže proto ti to smazali. Vždyť heinlenovci byli prima kluci, co bránili práva svých sudetských soukmenovců v českém pohraničí, to nevíš? 🤣

Ametyst

Jiné-(ohledně instagramu a podpory Nacismu)

Kolem Němců se musí našlapovat opatrně, jsou přecitlivělí: Hlavně nezmiňovat válku. Henleinovci hajlovali a rozbili republiku, to jsme se učili. Chtěli patřit k Třetí říši. To se jim povedlo po válce, ale nejsou z toho dodnes šťastní. 🙂

led

Jiné-(ohledně instagramu a podpory Nacismu)

Vôbec sa odstráneniu vášho príspevku nedivím, Nemali ste právo uraziť hovada. To sa nerobí, aj zvieratá majú právo na svoju dôstojnosť.

plebs

Jiné-(ohledně instagramu a podpory Nacismu)

Pokud jste komentoval příspěvek a měl v úmyslu lidový název bzikavky dešťové, tak snad to není urážka.

paul1

Jiné-(ohledně instagramu a podpory Nacismu)

metro

Jiné-(ohledně instagramu a podpory Nacismu)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Emefej

Hodně hloupá anketa.

Autista

Nikdo se tě neptal :)

led

Autista, tak to pŕŕ. V otázke nie je napísané, kto smie a kto nesmie odpovedať, alebo komentovať.
Je pravda, že samotná anketa, ktorá navádza odpovedať len významovo jeden druh odpovede, nie je dobrá anketa.

Autista

Ne, ale není to k věci a jeho názor tu nikoho nezajímá, pokud má takový pocit, že je moje anketa hloupá(což není) tak ať si
jde stěžovat na národní výbor :)

Emefej

Příspěvek smazán administrátorem.

Autista

NO POKUD MÁŠ RADŠI 2KY TAM JE TAM MOŽNOST 2., takže debilní ta anketa není

Emefej

Tak jo, anketa opravdu debilní není, ona za to nemůže.