Nassin

Je to pravda, že i nejlacinější věc je drahá, pokud je zbytečná?

Nejlepší odpověď
Mirek Darvas

ano

Další odpovědi
Kepler

Jistě! Třeba luxusní sáně s antiradarem a DSG převodovkou…

paul1

No najdou se u nás i zbytečné věci. Za ty roky se sem tam přitrefí, že člověk něco koupí a časem zjistí, že to ani nepoužívá. A jsou to i drahé věci, nejen laciné.

marci1

Je. Vzpomněla jsem si na pana Leli (Hanzlík) z filmu „Slavnosti sněženek“. Dobrosrdečný pan Leli nakupuje rád výhodně levné zboží, i když většinou nepoužitelné (např. dvě stejné, ale levé boty). Má sbírku hodně levných, ale nepotřebných věcí, ale je šťastný, že koupil „výhodně“. No nekupte to! 🙂

Michálek1245

Tak jasně, že to tak je. Protože když utratíte 5 Kč za zbytečnost, vyhodili jste celých 100 % z 5 Kč. Takže tam je už docela dobře poznat to, že vyhazujete peníze oknem. Na druhou stranu je ale dobré si uvědomit, že to platí obráceně. Když si koupíte dražší prémiové české boty, které skutečně unosíte, tak to jsou dobře utracené peníze. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.