Miroslavst

Je to normální? Co by zasloužili?

Dnes jsem to viděl opět v obchodě. On nebo ona, to je celkem jedno tlačí nákupní vozík a uvnitř mezi nákupem stojí dítko-odhadem tak 8 let.
Co byste dělali vy? Děláte to také tak? Co higiena? Jsou normální ti co to dělají?

Nejlepší odpověď
hanulka11

Myslím,že lidem je jedno jestli je to hygienické . Taky to vídám a dítě se cpe čokoládou a zapíjí to džusem z krabičky samozřejmě nezaplaceným.

Další odpovědi
anonym

to je to menší zlo,sice dítko do košíku nepatří,ale víc mi vadí když chci koupit juice a on je do poloviny prázdný,někdo má žízen tak se prostě napije a zbytek vrátí do regálů

Ella

Tohle bych svému dítěti nikdy nedovolila! V osmi letech??? Dítě školou povinné a nevydrží obyčejný nákup? Navíc tihle lidi se vůbec nestarají o to, jestli to děcko nemá špinavé podrážky bot, což rozhodně má a pak si troufněte položit tam něco. Například v Tescu se dá přece koupit i oblečení a takhle si něco vyberete a dáte do košíku v dobré víře, u pokladny to vytáhnete a bůhví co za sajrajt na tom z mřížek košíku o které si půl hodiny děcko otíralo boty bude…

led

Je to pre matku pohodlnejšie, ale na vozenie malých detí sú špeciálne nákupné vozíky. Ak takýto vozík v predajni nie je, to neopraňuje matku na takéto vozenie chôdzeschopného dieťaťa.
Takže z hygienického hľadiska vozenie dieťaťa s nohami na úložnej ploche vozíka je rovnocenné so psom v predajni potravín. Ani jeden prípad nie je vhodný.

poa.li

Jestli to dítě nebylo součástí nákupu… Řekl bych, že takhle některé matky řeší netrpělivost dítěte při zdlouhavém nakupování – chtějí ho rozptýlit..

Mili @

No, a pak si tam dáte chleba bez sáčku a máte to i s hnojem s chodníku…
Někteří lidé mají v hlavě nakakáno – slušně řečeno…

anonym

Také viděl. Čím častěji to vidím, vnímám společnost jako něco, co se vyvíjí a čemu bych se neměl divit. Jen mě mrzí, že ty vozejky nedělají větší abych se mohl povozit taky. Kam ale potom dát potraviny? Mezi nohy?

http://picture­up.cz/picture/ve­rejny/44674467k­olecko_stavba­.jpg