terry

Je to možné, že alobalem lze odstínit bezp. plomby na zboží? A to pak pronést přes pokladnu? Zdá se mi to moc jednoduché

Doplňuji:
Otázka mě napadla po shlédnutí příspěvku v dnešních zprávách.

Nejlepší odpověď
Mapel

Je to obyčejná Faradayova klec. Takto se nechaji odstínit krabičky u kamiónů. Každá geniální věc je jednoduchá. Není na tom nic složitého. Jenom se učit.

Nepatří to do nakupování, ale elektroniky.

Další odpovědi
misus

No mužeš to zkusit ale bacha na ochranku =D

MK44

To zase televize něco „doporučila“! ☹