Avatar uživatele
HSP

Je časté vypínání internetového prohlížeče a častou absenci odezvy aplikací vhodné řešit reklamací notebooku?

Dobrý den, mám tento notebook https://www.al­za.cz/asus-x751lj-ty033t-bily-d3039811.htm#al­ternativy a mám takový problém. Občas se mi vypíná internetový prohlížeč, některé aplikace jako je Photoshop často neodpovídají nebo jsou (v případě Photoshopu) při rychlém malování štetcem zpomalené (barevná čára za štětcem je zpožděná) a následně se aplikace zasekne a chvíli se načítá. Někdy problikávají hodně textury, obzvlášť při zapnutí počítače nebo při běžném používání. Měl bych tento produkt reklamovat, nebo je na tomto počítači normální? Upřímně jsem čekal od tohoto notebooku něco lepšího.

Zajímavá 0 před 2659 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
jáára

Na Photoshop si pořiď pracovní stanici.
Tenhle notebook na to opravdu nemá. Je to spíš na doma surfovadlo + hry na nižší rozlišení třeba.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Alza řeší vrácení zboží celkem vstřícně i bez udání důvodu ,

https://www.al­za.cz/jak-odstoupit-od-smlouvy-art12601.htm

Je tam vůbec odpovídající RAM ka ?

Reklamovat můžete , ale také můžete být měsíc bez notasu ,

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alfonz.SPO

Vypada to na opravnenou reklamaci: bud vymeni vadny disk nebo smazou vadna Windows a nainstaluji nova Windows. Kazdopadne si zalohuj data.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Já bych si napřed zkontrolovala, jestli není chyba u mě.

Vypadávání internetového prohlížeče
→ vyzkoušel jste jiné prohlížeče?
→ dělají to všechny?
→ není problém u poskytovatele připojení k internetu (výpadky)?

Photoshop → je legíní (kraknuté verze někdy neuvěřitelné problémy).

Pokud ne, reklamovala bych.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Seznam.cz

Zkontrolovat udávanou paměť RAM třeba pomocí správce úloh. Možná je potřeba paměť RAM zatlačit do slotu.

před 2659 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek