salsa verde

Je tady podzim a s ním se na obloze objevují draci, půjdete taky nějakého pouštět?

Umíte ho vyrobit tak aby opravdu krásně letěl? Kupujete ty hotové? Jako děti jste chodili pouštět?

Nejlepší odpověď
kropitko

Včera jsem se o to pokusila,určitě jsem ho vyrobila dobře,,,,,vál špatný vítr,,určitě.

Jinak to je činnost,kterou se svýma dětmi dělám už 18let, bohužel snad jen 5× vzlétnul.

Další odpovědi
anonym

kdysi jsme ho vyráběli ted spíš kupujeme,pouštíme poctivě každý rok já letos budu omluvena tak to zbude jen na mužskou část rodiny

panenka

My draka kupujeme příští týden mají moje dcery ve škole Drakiádu a dynování tak pujdem pouštět draka i dělat dyně.

dagry

Protože jsem už dluhodobě ve srabu a lepší budoucnost je v nedohlednu, tak draka pouštět nepůjdu, ale asi draka „vyhodím“.

lerak14

no to je nápad-kdeho koupím a hned vemu vnoučata a jdeme tak toto me nenapadlo dík

Michal

Určitě se půjdu podívat.Vyrobit draka?Už asi ne.