postcd

Je snesitelné vedro v panelákovém bytě s okny na severovýchod/se­verozápad?

..teď když je více jak 30 stupňů. Počítám, že slunce pere do oken spíše z jihu..

Odpovědi
gecco

Nevím, já mám okna JZ – a se zataženými (´vnějšími´) žaluziemi a zavřenými okny a ventilátorem to odpoledne lze jakžtakž přežít – už se těším na noc, kdy budu zase větrat všemi možnými otvory…
😉

Minas

když jsem žil v paneláku, měl jsem žaluzie a pak tam bylo o mnoho méně stupnů ;)