Je rarita mít zrzavé vlasy a vousy v 21.století?

Děkuji.

Odpovědi
cynique

Jak kde.
V Serekundě v Gambii to raritou bude. Ve Skotsku ne. Každý dvacátý Skot bude zrzavý.
Celkové asi 1–2 % populace má zrzavé vlasy. Tím pádem to není žádná rarita.

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Red_hair

anonym

V kurzu jsou tmaví lidé, co aspoň já vím. Nemyslím černochy. Spíše mulaty, snědý lidé.. jako jsou například třeba tmavovlasí běloši (černé vlasy) a nedej bože, když jsou do sněda. Po nich, ženské hodně letí.

Ne nadarmo se říká, že Italové jsou sexy. No jak psal někdo tady, asi záleží, kde se člověk nachází. Jinde jsou v kurzu asi jiné typy.

cynique

BTW Jidáš, který zradil svého mistra, byl zrzavý.