ivera45

Je pro vás Facebook užitečný? Co se vám na něm líbí nejvíce?

Nejlepší odpověď
kropitko

Já ho mám hlavně kvůli dětem,píšeme si přes něj a pak ještě s příbuznýma,jinak ho téměř nevyužívám…

Další odpovědi
BEAES

Užitečný ani ne, spíše pro zábavu. A může být i nebezpečný.

Jahoda

FB mi přijde také spíše pro zábavu. Sice takto můžeme najít mnoho přátel, ale je to nebezpečné. Mnoho lidí se vydává za jiné a mnohdy to dopadá špatně. Já už FB raději nepoužívám.

Bunnik

Díky facebooku jsem „v kontaktu“ se spoustou lidí, s nimiž se třeba už nevídám, protože jsme každý v jiném městě (nebo i státu)… jinak v něm moc užitečnosti nevidím… na druhou stranu, když se správně používá, tak ani neškodí.

anonym

víte, je to vlastně stejná otázka jako „je pro vás sms užitečná“ ? … je to komunikační prostředek, určitě mnohem vyspělejší než sms i mms dohromady, ale stále záleží jen na nás jak jej umíme a chceme využít.

Facebook mi nevadí, i když je dnes moderní říkat spíše opak.

Dnes už bývá integrovaný i v mobilních telefonech a je to zkrátka pohodlný způsob jak poslat celé rodině i přátelům třeba video-pohlednici z dovolené …

Mnoho lidí snadno zaskočí, že komunikace na facebooku jde najednou mnoha směry a ne tak jak jsme zvyklí. Na FB komunikuje nejčastěji jednotlivec s celou skupinou vymezenou tématem nebo okruhem přátel. Je to specifická vlastnost. Dá se na to zvyknou a v některých případech to má i své výhody, snáze tak udržíte jakoukoliv komunitu pohromadě a v obraze. Takže když dnes už navrhujeme nějaký tematický web, tak s facebookem počítáme už v každém případě. Málo co vytvoří tak stabilní a tak rychle rostoucí jádro návštěvníků tematického webu jako vhodně integrovaná sociální síť – nemusí to být nutně facebook, podobně fungují i Google Buzz, Twitter, atd.

aramah

Kdybych věděla jak tak to zruším facebook

Miroslavst

Odpovídají tu převážně ženy. Co se vám na něm líbí nejvíce? To je nějakej chlap nebo co???

rynek878

Já jsem se na FB z hecu zaregistroval a do dnes jsem ho využil jen pro foto do avataru na „odpovědi.cz“.

kvikal

já jsem tam spíše z nutnosti, většina mých přátel je na FB a jestli se s nima chci nějak dorozumnět a být informována tak tam hold musím být. Ikdyž docela se mi líbí, že tam člověk může dát fotky, označit přátele a následně komentovat. To asi využívám nejvíce.

mirlin

Začínám ho využívat čím dále častěji,je to bezva záležitost.