karel4

je prima cool fakt cool nebo se to tak menuje a je to takoví program

Nejlepší odpověď
franku

Je to spíše takový program i když je coo.l

Další odpovědi
samicek333

cool jak pro koho… Vysílají hlavně seriály, spíše komedie, takže to pro fandy tohoto druhu pořadů může být cool. Mně se líbí.

Michal Kole

Tak sleduj jejich internetové stránky. Třeba tě nějaký poořad zaujme

http://www.pri­macoool.cz

MILAN1961

prima family je pro celou rodinu-prima cool je pro mládež a muže-prima love je pro dívky a ženy