Human

Je pravda, že vo Švajčiarsku je povolené mať zbrane aj bez zbrojného preukazu, ale bez nábojov?

Odpovědi
lexx

no dobrá a k čemu tedy kvér bez nábojů ? ty se rozdají až v případě válečného ohrožení ? v tom případě jde o disciplinovaný národ, u nás si to nedokáži představit, Vy ano ?

klumprt

Někde jsem četl, že kdo prodělá základní vojenskou službu, tak dostane zbraň domů. Něco do sebe to má.

anonym

Je.

ReHu

Možná je, ale k čemu mi bude zbraň bez nábojů, když mi přijdou vykrást barak.