Avatar uživatele
SellLolAcc

Je pravda, že tvůrci nových virů jsou samy firmy, které vlastní antiviry a které si najímají autory různých virů?

(logicky mi připadá, že ano, ale jestli to je pravda)
Protože aby jsme si kupovali nové verze antivirů, tak musí existovat nový zákeřný virus, který nebude nalezen se starým antivirem.
Nevím no, možná to je pouze moje domněnka.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4484 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
MacChill

Ano, to se říká, ale podlě mě je to blbost

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
lexx

Co je dneska nemožné ? Všechno je možné a každý chce mít práci. Doktor co rychle vyléčí všechny pacoše je ze chvíli nezaměstnaný nebo ztrátový na platu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
SeptikB

To se nikdy nedozvíš. Firmy to tají a programátoři se neprokecnou. Nicméně si myslím, že i kdyby to ty firmy nedělaly, nové verze antivirů jsou potřeba. Pořád jsou tady totiž lidé, kteří se snaží něco ukrást nebo záměrně poškodit, a ti z toho mají asi větší zisky než kdyby pracovali na zakázku.

Navíc – nestává se, že by antivirák nezachytil vir, a uživatel si potom šel stěžovat (možná při firemních krádežích na tom někdo něco vysoudil, ale obyčejný člověk asi ne) a oni kvůli němu vyrobili novou verzi. Spoustu lidí užívá antivirák, protože si prostě myslí, že je to ochrání, i když se za několik let setkají s velmi málem upozornění na vir. Tudíž podle mě není vůbec potřeba vyrábět nové viry schválně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
www

Podle mne je to ale blbost.
Jak může vědět ten stvořitel viru, že si nainstaluji jeho antivir? Vždyť jsou jich mraky a všechny reagují na new viry přibližně stejně rychle !
Navíc by se už musely dávno vzájemně „uvirovat“. 😉

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek