Avatar uživatele
vladimír

je pravda,že tvrdý alkohol snižuje hladinu cukru v krvi ?

Nejsem na alkoholu závislý a zajímalo by mne,zda v kladném případě by se jednalo o delší či jednorázové použití

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? IK před 4468 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Jak komu (více net).
Sice nepiji destiláty, ale při zjištění diabetes u mne jsem měl glukoměr a tak jsem zkoušel různé věci. Po jedné štamprli to šlo dolů. Ovšem tím můj pokus skončil 😁. Kámošovi to zase vyskočilo a byl nasranej, jemu totiž tvrdý chutná 😁

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Snižuje, ale jen krátkodobě. Pro vysoký obsah cukru v krvi ale alkohol neni vůbec dobrý.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

já bych z toho nedělala žádné pokusy …

Málo cukru v krvi
Rovněž se cítíme unavení a zesláblí, jelikož máme sníženou hladinu cukru v krvi. Tento stav mají na svědomí v alkoholu obsažené látky zvané kongenery. Tyto chemikálie stav po požití alkoholu ještě umocňují. Množství kongenerů je vyšší v alkoholických nápojích, které mají tmavší barvu, tedy například v červeném víně. Méně jich je obsaženo v nápojích světlé barvy, tedy například v bílém víně či vodce

také
Rizikem konzumace alkoholu pro diabetika je fakt, že alkohol může snížit glykémii, ale zároveň je obtížné rozpoznat příznaky tohoto stavu. Můžete mít pocit, že jste prostě opilí, ačkoli vám právě dramaticky poklesla glykémie. Ostatní si vaše chování mohou interpretovat jako obyčejnou opilost, i když vědí, že máte cukrovku

Zdroj: http://www.to­plekar.cz/archiv-clanku/tezka-jsou-rana-opilcova-proc.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stela

V tvrdém alkoholu je právě že naopak velké množství cukru.A né jen v tvrdém alkoholu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví