Kerynka

je pravda že se v teple tuky spalují??

Nejlepší odpověď
jmhad

tuky se spalují svoji přeměnou na energii potřebnou k práci jakékoliv buňky v těle. Protože přijaté teplou vyžaduje regulaci tělesné teploty,lze připustit,že v teple se tuky spalují,ovšem za podmínky,že ony potřebné kalorie jim před,během a po této léčebné kůře nedodám jinou formou.Pak si ony buňky pro svoji činnost vezmou to,co je snazší

Další odpovědi
mosoj

Tak právě naopak, v zimně spaluje lidské tělo daleko více tuků, protože je potřebuje na výrobu tělesného tepla. Tvorba tělesného tepla je náročnější než ochlazování. Na ochlazování má tělo více mechanismů ( pocení).

V sauně neodbouráte tuk ale vypotíte vodu, kterou ale v zápětí musíte tělu dodat.
Protože máte ze sauny svaly dobře přohřáté cítite se volněji a lehčeji. Sauna podporuje trávení. Takže pozor po sauně se snadno přejíte.

anonym

Na spalování tuků teplem jsou založeny různé dnes nabízené sauna oblečky, pásy a kalhoty. Funguje to, ale nejvhodnější je používat je na spaní, kdy je organizmus v klidu.
Také po použití sauny si určitě uvědomíte, že jste štíhlejší.

briketka10

nejlepší je oblíknout si teplákovou soupravu, pláštěnku a cvičit aerobik tak půl hodinky..
to dělala moje sestra s kamarádkou, parádně se u toho zapotily, krásně zhubly..
já před nima jedla chlebíčky..

venkovan

Je, velrybáři s nimi topili pod kotli ve kterém tavili tuk .
Doma se kus sádla z prasete taky teplem zmenší až na škvarky.