Avatar uživatele
Bronzový

Je pravda, že při testování internetové technologie pro Wifi G5 při Haagském experimentu zemřely stovky ptáků?

Asi před týdnem se našlo mnoho mrtvých ptáků, kteří spontánně padli v parku v Haagu, všichni doufali, že to bude jednorázová událost. Bohužel ....Nyní znovu bylo nalezeno velké množství mrtvých špačků:Týden po posledních masivních smrtí ptáků v Huijgensparku v Haagu byly znovu nalezeny desítky mrtvých špačků. Zvířecí ambulance mluví o nejméně 150 nových ptácích. To dává dohromadyí počet obětí 297.Opět stejný příběh: nikdo netuší, co by mohlo být příčinou této náhlé smrti ptáků. Dokud neuvidíš, co se stalo minulý týden, když ti ptáci padli. Na rohu podkovy na střeše telecenteru HS je vidět nový stožár 5G, nízko na střeše. Byla provedena zkouška v souvislosti s nizozemskou železniční stanicí, aby se zjistila, jak velký rozsah je a zda na stanici a kolem ní nenastane žádné škodlivé zařízení. Okamžitě poté padli ptáci masivně ze stromů. A zdálo se, že kachny, které plávaly na nemocném Panenském nábřeží, také velmi divně reagovaly. Jako kdyby současně dávalyi hlavu pod vodou, aby unikly záření a některé chtěyi odletět a přistát na ulici nebo v kanálu.

Zdroj: http://vasevec.parlamentnilist y.cz/…

Odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Těžko říct - podle anglického zdroje.

Současné zprávy Associated Press ukázaly, že tyto masové zprávy o úmrtí zvířat nebo rostlin nejsou způsobené přímo lidskou činností. Jsou poměrně časté a často nevysvětlitelné:

Od sedmdesátých let Národní geologický průzkum Spojených států amerického Wildlife Health Center ve Wisconsinu sledoval masové úmrtí ptáků, ryb a dalších zvířat. řekl LeAnn White, odborník na výskyt onemocnění divoké zvěře.

Někdy se obloha a potoky stávají smrtícími. Někdy je to nemoc, někdy znečištění. Jindy je to jen tajemství ... V průměru je podle federálních zpráv USGS každý rok hlášeno 163 takových událostí.

Tvrdí se, že test G5 prokázal, že neexistuje žádný mechanismus, který by vysvětloval, jak by mohl mít vliv jen na některé druhy ptáků nebo zvířata v oblasti.

https://www.snopes.com/…

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý Michal Kole 1200
Zlatý ge0rge 1126
Zlatý mosoj 1095
Zlatý Hlada 1009
Zlatý led 978
Zlatý gecco 905
Zlatý www 829
Zlatý badisko 818
Stříbrný cochee 720

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.