FlAsh_7

Je pravda, že kontrolují prodej zlata?

Dobrý den, je pravda, že stát kontroluje každé zlato (investiční), co někdo koupí? Pokud ano, jak se tomu bránit a proč to sakra dělají?

Odpovědi
nyjono

Skoro to vypadá, že obchoduješ s investičním zlatem ve velkém.
Proč to dělají? Aby se nepáchaly podvody.Přece. To dá rozum. Zdravý selský.

Pepa25

Není to pravda. Stát pouze požaduje, aby firma, která investiční zlato prodává dodržovala pravidla investování. Jedním z těchto pravidel mohou být opatření proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a z nich vyplývající požadavek na identifikaci zákazníka.