mily

Je pravda,že když se holíte po směru rustu chloupku,tak vam pak nezarustají?

Nejlepší odpověď
anonym

Holím se už poměrně dlouho,všemi směry,stále rostou.Dost se mi líbí dnešní ženský trend – vyholovat se.Je to fajn,chloupky tak porostou rychleji,zesí­lí,budou z nich chlupy.
To bude pohoda.Když se k tomu přičte i módní tetování – v tom by byl čert,abych jednoho krásného dne nezačal potkávat tetované medvědice.Klid­.Vtipkuji.

Další odpovědi
RAB

ne

Spiritus

teoreticky jo ale prakticky asi ne,jestli máš s tím problém,tkus krém proti zarůstání

Lucimia

ano ale to oholení nikdy nebude hladké.