Kajoch

Je pravda, že nos a uši člověku rostou celý život?

Nejlepší odpověď
Kepler

Nezdá se mi. To bych už musel mít frňák jako Valašský král Bolek I. a uši jako https://pixaba­y.com/cs/troll-o%C5%A1kliv%C3%BD-netvor-mimozemsk%C3%A9-162078/

Další odpovědi
orwell

Takovou základní věc nevíš? Samozřejmě že jo. Poslední stádium jsou dvě rogala a mezi nimi chobot. Zítra má foukat, tak senioři, bacha!

Anikitos

Jo, ale tak pomalu a v tak malé míře, že to téměř nejde poznat…

dr.luha

Je to pravda. A porost z hlavy se tam také postupně přemístí…