Avatar uživatele
Armanej60

Je povoleno videa, která mám v tom natočená, dát na Youtube?

Dobrý den
Mám stažený program aTube Catcher a zjistil jsem že se na něj dají natáčet videa z plochy a ptám se, jestli je povoleno videa která mám v tom natočená dát na Youtube

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4777 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
chudst

frajirek2000: blbosti nerika, ma pravdu. Na druhou stranu mate pravdu samozrejme i vy – nikdo to nehlida a je SILNE nepravdepodobne, ze by nekdo pozadoval byt jen stahnuti tohoto videa. Takze dodatecne shrnujici odpoved pro Armanej60:

Nebudete-li za to chtit honorar, muzete tam dat temer cokoliv. Pravdepodobne nejhorsi pripad, ktery muze nastat je, ze vam video z youtubka proste smazou, ale ani toho bych se moc nebal – s klidnym svedomim bych ho tam dal.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Michal Kole

No záleží co na videích je. Pokud ukazujete něco na aplikaci, kterou si sám napíšete tak problém není pokud ukazuje to video jak se ovládá cizí aplikace, např. nějaká hra tak musíte mít souhlas autora té hry, protože používáte cizí dílo ke svému dílu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Frajirek2000

Pan Michal Kole vám říká s prominutím „blbosti“,můžete to dát jelikož za to nepožadujete peníze.kdyby to nešlo tak by youtube nebylo plné návodů na hry,gameplayů,tra­ilerů a všeho dalšího !

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek