Nieto

Je potřeba živnost na tvorbu pc her?

Chtěl jsem se zeptat zda je třeba živnost na vydání pc hry na Steam Greenlight

Odpovědi
Minas

Ne, u tohodle myslím že ne. U dělání služeb jako designovat/pro­gramovat na zakázku ano, ale an greenlight fakt ne, hodně štestí ať ti to výjde, pošli pak odkaz ;)

ReHu

Pokud hry budeš chtít prodávat a mít zisk, pak pravděpodobně ano.

setapouch

Pokud to bude nest znaky zivnosti (za ucelem zisku, na vlastni jmeno a odpovednost, trvale…), pak ano.